Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

(bardzo)Dobry Grześ Wa-wa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • WIELKIBONGO, navigator, - dzisiaj robił w rękawiczkach :szeroki_usmiech
    No i zegary mi popsuł - to to pomarańczowe od silnika co się świeciło zgasło po grzebaniu i tak jakoś dziwnie teraz :twisted:
    Choć parę złotych dał zaoszczędzić, bo to nie EGR się spsuł a wężyk do "zespołu zaworów podciśnienia" (takiego mądrego słowa się nauczyłem :szeroki_usmiech ) się ukręcił :diabelski_usmiech
    a przy okazji wężyka to termostat i olej też wymienił
    Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

    => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
    => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
    => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
    "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Wally
      dzisiaj robił w rękawiczkach
      a no pewnie...zawsze to łatwiej później ręce umyć....i nie o higienę się tutaj rozchodzi.... :hehe:

      @ miszczunio aka partacz

      ..siem wysil szarą masę i pomyśl nad rebusem intelektualnym...
      >>E<< by Ali, defibrylator by DGW

      Komentarz


      • Zamieszczone przez WIELKIBONGO
        navigator,

        Zamieszczone przez pavlik
        wszystkie wykręcane, dotykane elementy silnika były od razu czyszczone.
        Heh... może trochę górnolotnie to brzmi ale owszem, w porównaniu do innych warsztatów czystość prac jest naprawdę widoczna.

        Komentarz


        • Czystość czystością.....
          ale zapominasz o problemie...

          Niedawno komplet hamulców tył i zielona w końcu hamuje jak za dawnych czasów.
          Dzięki Grzechu!
          Martino
          125 KM /272 Nm - to już było....
          teraz jest duży "+"
          dgw.esite.pl


          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38246
          -----------------------------------------------
          PerfectService by DobryGrześWawa

          Komentarz


          • Zamieszczone przez martino
            Niedawno komplet hamulców tył i zielona w końcu hamuje jak za dawnych czasów.
            martino, też Ci wstawił takie badziewie, ze po kilku kilometrach farba z tarczy zeszła??? :diabelski_usmiech :szeroki_usmiech
            NajtFukinPatrol North-West

            UNIDEN 510 XL + ML145

            BYŁ ASZ
            PÓŹNIEJ BYŁ BKD
            BYŁA TEŻ CEGA
            A TERAZ JEST SUPERB CBBB
            MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

            Komentarz


            • Zamieszczone przez WIELKIBONGO
              Zamieszczone przez martino
              Niedawno komplet hamulców tył i zielona w końcu hamuje jak za dawnych czasów.
              martino, też Ci wstawił takie badziewie, ze po kilku kilometrach farba z tarczy zeszła??? :diabelski_usmiech :szeroki_usmiech
              To chyba jakaś lepsiejsza farba mnie zawsze po 1 hamowaniu schodziła
              Best ET = 13.666
              Skrome 2.0 tdi ~280KM/500Nm
              PerfectService by DGW

              http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=1233872
              http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/1oson/

              Komentarz


              • Zamieszczone przez WIELKIBONGO
                martino, też Ci wstawił takie badziewie, ze po kilku kilometrach farba z tarczy zeszła???
                no niestety zeszła.... dość szybko.... i jeszcze dziwne dźwięki przy tym wydawała
                Martino
                125 KM /272 Nm - to już było....
                teraz jest duży "+"
                dgw.esite.pl


                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38246
                -----------------------------------------------
                PerfectService by DobryGrześWawa

                Komentarz


                • Zamieszczone przez sesik
                  To chyba jakaś lepsiejsza farba mnie zawsze po 1 hamowaniu schodziła
                  ..z inszego drzew(n)a miałeś klocki po prostu... :szeroki_usmiech
                  >>E<< by Ali, defibrylator by DGW

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez sesik
                    To chyba jakaś lepsiejsza farba mnie zawsze po 1 hamowaniu schodziła
                    mnie może też zeszło po pierwszym hamowaniu ale ja w czasie jazdy nie zaglądam na tarcze :diabelski_usmiech :szeroki_usmiech
                    NajtFukinPatrol North-West

                    UNIDEN 510 XL + ML145

                    BYŁ ASZ
                    PÓŹNIEJ BYŁ BKD
                    BYŁA TEŻ CEGA
                    A TERAZ JEST SUPERB CBBB
                    MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

                    Komentarz


                    • Czuję się w obowiązku uprzejmie mu donieść o tym wszystkim co tu się insynuuje, jakie to psy na nim wiesza i w ogóle.
                      Będziecie mięli przeje**ne :twisted: :twisted: :twisted:

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez pic2ek
                        Czuję się w obowiązku uprzejmie mu donieść o tym wszystkim co tu się insynuuje, jakie to psy na nim wiesza i w ogóle.
                        Będziecie mięli przeje**ne :twisted: :twisted: :twisted:
                        to i tak nic nie da , nadal zakłada klocki z drewna , te lepsze z się skończyły i teraz lecą na wymianę Chińskie podróby z sękami w środku :szeroki_usmiech
                        O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                        Komentarz


                        • kurde a ja będę miał rozrząd do wymiany, to jak klocki z drewna zakłada to rolki itd zakłada z plastiku? :shock: a pasek to pewnie z włóczki będę miał :shock:

                          Komentarz


                          • Grabcie sobie u Grzesia grabcie, nie będę musiał tak długo na przeglądy czekać he he :wink:
                            była O1 1,9 tdi ahf ( 125 KM, 275 nm ), jest O2 fl, 1,9 tdi bxe ( 143,8 KM, 336,6 nm ) Biała Strzała:
                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...173266#1173266
                            Serwis By DGW

                            Komentarz


                            • Chomik, wiesz, Grześ mieszka 2 km ode mnie więc chyba mam kartę przetargową :diabelski_usmiech :szeroki_usmiech
                              NajtFukinPatrol North-West

                              UNIDEN 510 XL + ML145

                              BYŁ ASZ
                              PÓŹNIEJ BYŁ BKD
                              BYŁA TEŻ CEGA
                              A TERAZ JEST SUPERB CBBB
                              MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez WIELKIBONGO
                                Chomik, wiesz, Grześ mieszka 2 km ode mnie więc chyba mam kartę przetargową
                                nie tylko tak blisko Ciebie
                                Martino
                                125 KM /272 Nm - to już było....
                                teraz jest duży "+"
                                dgw.esite.pl


                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38246
                                -----------------------------------------------
                                PerfectService by DobryGrześWawa

                                Komentarz


                                • martino, tak, wiem Ty Go zaatakujesz z drugiej strony :diabelski_usmiech :szeroki_usmiech
                                  NajtFukinPatrol North-West

                                  UNIDEN 510 XL + ML145

                                  BYŁ ASZ
                                  PÓŹNIEJ BYŁ BKD
                                  BYŁA TEŻ CEGA
                                  A TERAZ JEST SUPERB CBBB
                                  MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

                                  Komentarz


                                  • WIELKIBONGO, :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech
                                    Martino
                                    125 KM /272 Nm - to już było....
                                    teraz jest duży "+"
                                    dgw.esite.pl


                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38246
                                    -----------------------------------------------
                                    PerfectService by DobryGrześWawa

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez WIELKIBONGO
                                      Chomik, wiesz, Grześ mieszka 2 km ode mnie więc chyba mam kartę przetargową :diabelski_usmiech :szeroki_usmiech
                                      Nie jedną ;-) WIELKIBONGO, he he... ALE NADZIEJA UMIERA OSTATNIA. 8)
                                      była O1 1,9 tdi ahf ( 125 KM, 275 nm ), jest O2 fl, 1,9 tdi bxe ( 143,8 KM, 336,6 nm ) Biała Strzała:
                                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...173266#1173266
                                      Serwis By DGW

                                      Komentarz


                                      • Bardzo dawno nie byłem u Grzesia, ostatnio jeszcze jak miał warsztat w Dębe za zaporą. Czy teraz robi geometrie/zbieżność?

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez przebor
                                          Bardzo dawno nie byłem u Grzesia, ostatnio jeszcze jak miał warsztat w Dębe za zaporą. Czy teraz robi geometrie/zbieżność?
                                          Tak, robi.
                                          była O1 1,9 tdi ahf ( 125 KM, 275 nm ), jest O2 fl, 1,9 tdi bxe ( 143,8 KM, 336,6 nm ) Biała Strzała:
                                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...173266#1173266
                                          Serwis By DGW

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez Chomik
                                            Zamieszczone przez przebor
                                            Bardzo dawno nie byłem u Grzesia, ostatnio jeszcze jak miał warsztat w Dębe za zaporą. Czy teraz robi geometrie/zbieżność?
                                            Tak, robi.
                                            Wybieram się do Grzesia we wtorek na zmianę rozrządu, a skoro robi też geometrię/zbieżność, to może opony też da rade u niego wymienić, albo przynajmniej gdzieś w bliskiej okolicy?? Upiekłbym 3 pieczenie na jednym ogniu

                                            Komentarz


                                            • Miesiąc temu miałem ostatnią wizytę serwisową u Grzesia, powymieniał co trzeba i jak trzeba i jak zwykle profi robota.

                                              Ale niestety na najbliższe lata była to ostatnia wizyta u Grzesia ponieważ odbieram nową skodzinkę w tym tygodniu i najbliższe lata bedzie serwisowana w ASO chyba że Grześ otworzy ASO Skody
                                              Octavia II Kombi 1.9 TDI BXE Ambiente była teraz Octavia III Liftback 1.4 TSI Ambition

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez szkoda
                                                Zmieniłem auto i powróciłem do mojego "starego" serwisu jeszcze sprzed ery Octavii
                                                Z właścicielami jestem zaprzyjaźniony również towarzysko, znamy się od lat itd. zresztą uważam ich za dobry warsztat.
                                                Natomiast do tego, do czego Grześ przyzwyczaił mnie przez ostatnie ~8 lat nie sądzę, żeby ktokolwiek był się w stanie w ogóle w JAKIKOLWIEK sposób ZBLIŻYĆ.
                                                Tego w ogóle nie da się w żaden sposób porównać, to jest oczywiście moje subiektywne zdanie, ale szczerze mówiąc jak ktoś twierdzi inaczej, to znaczy, że po prostu nie ma zielonego pojęcia o czym mówi.
                                                No właśnie, napisałem to rok temu z okładem no i co?
                                                No i się nikt k#$wa nie zbliżył :evil: , po roku jeżdżenie po zaprzyjaźnionych, forumowo polecanych, najlepszych na świecie "warsztatach" i "mechanikach" musiałem zgwałcić pana DGW, żeby zajął się moim samochodem bo jeśli nie to sprzedaję i kupuję jakiegoś zasranego VW.
                                                Zresztą jak zobaczył parę "napraw" i "wymian" w moim staruszku to mam wrażenie, że się też trochę nade mną zlitował.

                                                Zapewniam Was, że dokładnie ŻADNA rzecz, którą robiłem w samochodzie w ciągu tego prawie półtora roku nie była zrobiona tak jak należy i ŻADNA nie była zrobiona tak jakbym tego oczekiwał, z różnych względów, czy to braku umiejętności, wiedzy, niechlujstwa czy chociażby z powodu jakości użytych części ich doboru itp.

                                                Dodatkowo ja mam akurat bardzo stary samochód, więc od tego ciągłego wysłuchiwania, że "jak na ten przebieg"\"jak na ten wiek" to I TAK jest ok zbierało mi się na rzyg, nie rozumiem takiego podejścia, bo moim zdaniem samochód niezależnie od wieku może być w 100% sprawny no i chyba o to tutaj chodzi, przynajmniej tak mi się wydaje.

                                                No ale wreszcie znowu tam jestem i znowu mam ten komfort, że jak jadę na jakąś naprawę, czy wymianę to mam 100% pewności, że jest to zrobione\wymienione dobrze i po prostu nie muszę sobie tym w ogóle zawracać dupy

                                                I wiem, że to może głupio brzmi, ale pod względem motoryzacyjnym jestem po prostu PRZE SZCZĘ ŚLI WY :yay:

                                                Bonus dla mnie taki, że Grześ chyba nawet trochę polubił tego mojego starucha, przy bliższym poznaniu chyba się okazało, że stare konstrukcje nie są wcale takie złe
                                                saport techniczny baj DGW
                                                była BKD+DSG '05 120kkm
                                                była BXE '08 190kkm
                                                no i nie ma :-)

                                                Komentarz


                                                • szkoda, piękny blow job :wink:
                                                  kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                                                  SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez LUKI
                                                    szkoda, piękny blow job :wink:
                                                    8)
                                                    Potestuj gdzie indziej, też zrobisz, jeszcze z połykiem
                                                    saport techniczny baj DGW
                                                    była BKD+DSG '05 120kkm
                                                    była BXE '08 190kkm
                                                    no i nie ma :-)

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X